Letenka 2v1: Kodaň a Malmö od 49 eur

Tieto akciové letenky sa naozaj oplatia. Urobte si počas lete výlet do Škandinávie a navštívte hlavné mesto Dánska, Kodaň a zároveň tretie najväčšie mesto Švédska, Malmö. Najlacnejšie letenky v letných mesiacoch začínajú už od 49 eur.

Letíme do Kodane

Do Kodane sa dostanete s letenkami od spoločnosti Ryanair. Letí sa z letiska v Budapešti. No a švédske Malmö je od Kodane už len na skok. Mestá spája svetoznámy most Øresund Bridge. Do Malmö sa dostanete jednoducho a lacno autobusovou dopravou. Za lístok vrátane spiatočnej cesty zaplatíte približne 10 eur.

Kodaň

Kodaň je mesto s úžasnou atmosférou a ako hlavné mesto Dánska patrí medzi významné svetové metropoly. Často je označované ako Benátky severu pre svoju ostrovnú polohu. Milovníci kultúry a historických pamiatok si určite prídu na svoje. Mesto preslávil známy spisovateľ Hans Christian Andersen. Malá morská panna z Andersenovej rozprávky sa stala symbolom tejto škandinávskej krásky.

Malmö

Malmö je mesto cyklistov, vynálezov a fair trade. Medzi najinovatývnejšími mestami sveta sa nachádza na 4. priečke a na 7. priečke v počte bicyklov na obyvateľa. Mesto je pretkané cyklotrasami, takže určite si nezabudnite požičať bicykel a obohatiť váš výlet i o takýto zážitok.

Lacné letenky Budapešť - Kodaň nájdete tu:

lacné letenky Ryanair Koda