Lacné letenky na Korfu z Bratislavy od 106 eur

Sú tu horúce lacné letenky na Korfu (Grécko) s odletom z letiska Bratislava. Tešte sa na zelenú panenskú prírodu, priezračné lagúny a zaujímavú históriu.

Najkrajší ostrov Grécka, Korfu, patrí medzi dovolenkové destinácie, ktoré sa oplatí navštíviť. Letná sezóna začína už v máji prijemnými 23 stupňami a v letných mesiacoch sa vyšplhá až na príjemných 31 stupňov. Teplota mora v letných mesiacoch je tiež perfektná.

Na Korfu sa dá zohnať ubytovanie za veľmi rozumnú cenu. Ponuka hotelov apartmánov sa pohybuje od 18 eur na noc.

Odlet je z letiska Bratislava a priletí sa do hlavného mesta Korfu, ktorým je Kerkyra. Z letiska sa ľahko dopravíte na váš hotel taxíkom. Malá pikoška: Letisko v Kerkyre má jednu z najkratších pristávacích dráh na svete, ktorej celková dĺžka je 2350 metrov.

Aby ste spoznali najkrajšie zákutia Korfu, oplatí sa prenajať auto a prebrázdiť celý ostrov krížom krážom. Prenajať auto si môžete priamo na letisku a cena za prenájom začína už od 29,99 eur. Výhodnejšie je prenajať si auto vopred, ešte pred vašim príletom.

Ak cestujete do Grécka, bude vám stačiť občiansky preukaz. Jeho platnosť musí byť minimálne 6 mesiacov po návrate. Deti musia mať vlastný pas.

Krátke zhrnutie na záver. Ryanair ponúka lacné letenky na Korfu s odletom z letiska Bratislava. Na Korfu sa dá zohnať lacné ubytovanie a môžete si užívať more, slnečné lúče a úžasnú grécku dovolenku.

Najvýhodnejšie termíny a ceny leteniek:

16. - 23.6., cena letenky 126 eur

11. - 18.8., cena letenky 158 eur

15. - 22.9., cena letenky 106 eur

Lacné letenky na Korfu z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky Korfu