Lacné letenky Kodaň už od 42 eur

Teraz je ten správny čas navštíviť Kodaň. Najlacnejšie letenky ponúka Ryanair už za 42 eur s odletom z Budapešti. To sa naozaj oplatí.

V cene 42 eur máte spiatočnú letenku a môžete si so sebou zobrať 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55 x 40 x 20 cm a s hmotnosťou 10 kg a navyše 1 menšiu tašku s rozmermi 35 x 20 x 20 cm. A dobrou správou je, že lacné letenky do Kodane môžete nájsť dokonca i na predĺžený víkend.

Kodaň je nádherné mesto s úžasnou atmosférou. Hlavné mesto Dánska je významnou európskou metropolou, v k ktorej sa spája moderný duch s dokonalým šarmom. Pre svoju ostrovnú polohu je často označované i Benátky severu. Mesto je preplnené kaviarňami, kultúrnymi a historickými pamiatkami. Kodaň je bez pochýb jedno z najekologickejších miest na svete. K čistote mesta prispievajú i miestni obyvatelia, ktorí svoje autá vymenili za bicykle. Vďaka množstvu cyklotrás môžete prejsť celé staré mesto na bicykli a okoreniť si tak spoznávanie tejto škandinávskej krásky.

Kodaň preslávil známy spisovateľ Hans Christian Andersen a mesto je zároveň i miestom jeho posledného odpočinku. Malá morská panna z jeho rozprávky sa stala symbolom mesta v podobe bronzovej sochy.

Kodaň je studnicou kultúry a rozhodne by ste nemali vynechať množstvo malých múzeí, ktoré mesto ponúka.

Aby ste si mohli vychutnať výlet do Kodane vo všetkej paráde, prinášame vám lacné letenky, ktoré určite potešia.

Lacné letenky do Kodane z Budapešti nájdete tu:

lacné letenky do Kodane s Ryanair