Lacné letenky Berlín za skvelých 34 eur

Do Berlína sa teraz dostanete lietadlom lacnejšie ako autom, vlakom alebo autobusom. Ryanair ponúka super lacné letenky do Berlína s odletom z letiska Bratislava. Vyberte si správny termín a urobte si výlet do Berlína.

Spoznajte Berlín, jeho priateľskú atmosféru, výborné jedlo, skvelých ľudí a históriu dýchajúcu na každom kroku. V ponuke sú super lacné letenky len za 34 eur so všetkými poplatkami. Letenky sú iba v limitovanom množstve, nepremeškajte tak skvelú príležitosť a rezervujte si lacné letenky do Berlína čím skôr. Akciové letenky za výborné ceny sú v ponuke aj cez víkend.

Najznámejšou pamiatkou Berlína je slávny Berlínsky múr, ktorý rozdeľoval mesto od roku 1961 až do 1989. V minulosti bol symbolom studenej vojny, dnes sa nachádza už v novej etape. Súčasný Berlín je liberálny a je významným centrom kultúry. Do Berlína sa schádzajú turisti z celého sveta, ktorí túžia spoznávať historické pamiatky, obdivovať miestne galérie a parky, ale i mladí ľudia hľadajúci zábavu.

Ak navštívite Berlín, určite nezabudnite ochutnať tradičné nemecké pivo a vynikajúce jedlo v niektorej z miestnych reštaurácií.

Najlacnejšie letenky sú v termínoch: 6 – 10. jún, 13 – 17. jún, 27 – 29. jún

Lacné letenky do Berlína z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky Berlín