Barbados s letenkami za 519 eur

Poďte s nami do Karibiku, konkrétne na ostrov Barbados. Ceny leteniek má v ponuke Lufhansa len za 519 eur. Odlet je z Viedne a prestup vo Frankfurte. Tak nečakajte a rezervujte letenky za skvelé ceny. 

Letenky sú v ponuke na február až apríl 2020. V cene letenky je zahrnutá príručná batožina a všetky poplatky. Niektoré lety na tejto letenke môžu byť operované spoločnosťou Eurowings, ktorá patrí pod Lufthansa Group. 

Čo vidieť na Barbadose?

Barbados je rozdelený na päť rôznych častí. Exkluzívny je západný breh ostrova, kde nájdete krásne pláže a pokojný oceán. Centrom turizmu je južná časť Barbadosu, ktorá je preplnená turistami a surfermi. Východná časť je zase veľmi tichá a nachádza sa tu len niekoľko rezortov. V strednej časti ostrova zase natrafíte na úchvatné prírodné scenérie, plantáže a botanické záhrady. A ešte tu máme Bridgetown, hlavné mesto ostrova, ktorého mestská časť Garrison je súčasťou kultúrneho dedičstva UNESCO. 

Na Barbados sa oplatí cestovať od januára do apríla, kedy je počasie najkrajšie, takmer bez zrážok. Obdobie hurikánov je od júna do novembra. 

Letenky do Bridgetown (Barbados) z Viedne nájdete tu:

letenky Bordeaux