Akciové letenky do Milána z Bratislavy za 45 eur

Užite si tieto skvelé letenky a vyrazte do Milána za nákupmi, históriou alebo výborným jedlom. Ponáhľajte sa, letenky sa veľmi rýchlo míňajú.

Miláno je úžasným miestom, ak si chcete niekam vyraziť na krátky výlet. Všetko najdôležitejšie stihnete v Miláne v pohode absolvovať za víkend. Nájdu sa však aj takí, ktorý si radi vyrazia do Milána hoci i na 1 deň alebo pár hodín. A to najmä vtedy, keď sú v ponuke akciové letenky ako práve teraz. Spiatočné letenky z Bratislavy do Milána a späť prináša Ryanair už od parádnych 45 eur. V cene letenky je zahrnutá príručná batožina do 10 kg, za príplatok 38 eur môžete mať batožinu do 15 kg a za 52 eur batožinu do 20 kg.

Miláno vďaka svojej vynikajúcej atmosfére láka turistov z celého sveta. Prídu si tu na svoje milovníci nakupovania, luxusných značiek, výpredajov, ale aj tí, ktorí chcú spoznávať históriu mesta alebo si vychutnať skvelú taliansku kuchyňu a kávu. Ak patríte medzi fanúšikov futbalu, tak ste na správnom mieste. Určite nevynechajte zápas miestneho futbalového klubu AC Miláno.

Ako sa dostať z letiska v Miláne

Ryanair prevádzkuje priame lety z Bratislavy na letisko Orio al Serio v Bergame. To je od Milána vzdialené asi 45 km. Do centra Milána sa ľahko dostanete viacerými spôsobmi:

  • Terravision (jednosmerný lístok v sume 5 eur a spiatočný za 9 eur)
  • OrioShuttle (jednosmerný lístok v sume 3,50 eur a spiatočný za 7 eur)
  • Autostradale (jednosmerný lístok v sume 5 eur a spiatočný za 9 eur)

Letenky do Milána z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky do Milána